720 120 920
Új foglalás: Tanfolyamok
április 2019
22.4. 2019
28.4. 2019
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • 22.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • ke 23.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • sze 24.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • csü 25.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • 26.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • szo 27.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • va 28.4.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
Foglalni
7:30
8:25
Kruhový trénink - Dominik Š.
Lekce
0 CZK /1 fő
Foglalni
16:00
16:55
TRX + cvičení s vlastní váhou - Michal
Lekce
0 CZK /1 fő
Foglalni
17:00
17:55
Těhu v pohybu - Kristýna
Lekce
0 CZK /1 fő
Foglalni
18:00
18:55
BodyPump - Kuba
Lekce
0 CZK /1 fő
Foglalni
19:00
19:55
Funkční trénink - Kuba
Lekce
0 CZK /1 fő
Foglalni
16:00
16:55
Race Walker - Kamila
Sál RW
0 CZK /1 fő
Foglalni
19:00
19:55
Race Walker - Zuzka
Sál RW
0 CZK /1 fő
Foglalni
8:30
8:55
Grit strength
LesMills
0 CZK /1 fő
Foglalni
12:30
12:55
Cx Worx
LesMills
0 CZK /1 fő
Foglalni
15:00
15:55
BodyPump
LesMills
0 CZK
Foglalni
17:00
18:00
Běh - Michal
LesMills
0 CZK /1 fő
Foglalni
7:00
7:40
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
7:40
8:20
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
8:20
9:00
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
9:00
9:40
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
9:40
10:20
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
10:20
11:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
11:00
11:40
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
11:40
12:20
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
12:20
13:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
13:00
13:40
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
13:40
14:20
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
14:20
15:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
15:00
15:40
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
15:40
16:20
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
16:20
17:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
17:00
17:40
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
17:40
18:20
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
18:20
19:00
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
19:00
19:40
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
19:40
20:20
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
590 CZK /1 fő
Foglalni
20:20
21:00
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
590 CZK /1 fő