720 120 920
New reservation: Lesson
June 2019
  • 22. week
  • 23. week
  • 24. week
  • 25. week
  • 26. week
24.6. 2019
30.6. 2019
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • Mon 24.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • Tue 25.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • Wed 26.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • Thu 27.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • Fri 28.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • Sat 29.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
  • Sun 30.6.
    • Lekce
    • Sál RW
    • LesMills
    • EMS 1
    • EMS 2
    • EMS1+1
Book
6:30
7:25
Hatha jóga - Michaela
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
7:30
8:25
Kruhový trénink - Marek
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
12:00
12:25
Posilování středu těla - Marek
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
16:00
16:55
TRX + cvičení s vlastní váhou - Michal
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
17:00
17:55
Těhu v pohybu - Kristýna
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
18:00
18:55
BodyPump - Marťa
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
19:00
19:55
Kruhový trénink - Martin
Lekce
CZK0.00 /1 pers.
Book
16:00
16:55
Race Walker - Kamila
Sál RW
CZK0.00 /1 pers.
Book
19:00
19:55
Race Walker - Zuzka
Sál RW
CZK0.00 /1 pers.
Book
8:30
8:55
Grit strength
LesMills
CZK0.00 /1 pers.
Book
12:30
12:55
Cx Worx
LesMills
CZK0.00 /1 pers.
Book
15:00
15:55
BodyPump
LesMills
CZK0.00
Book
17:00
18:00
Běh - Michal
LesMills
CZK0.00 /1 pers.
Book
7:00
7:40
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
7:40
8:20
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
8:20
9:00
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
9:00
9:40
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
9:40
10:20
EMS - 40 min. - Patrik
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
10:20
11:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
11:00
11:40
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
11:40
12:20
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
12:20
13:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
13:00
13:40
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
13:40
14:20
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
14:20
15:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
15:00
15:40
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
15:40
16:20
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
16:20
17:00
EMS - 40 min. - Marek
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
17:00
17:40
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
17:40
18:20
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
18:20
19:00
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
19:00
19:40
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
19:40
20:20
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.
Book
20:20
21:00
EMS - 40 min. - Ivet
EMS 1
CZK590.00 /1 pers.