720 120 920
Nová rezervace: Lekce
únor 2019
18.2. 2019
24.2. 2019
6:00 7:00 8:00 9:00 10:00 11:00 12:00 13:00 14:00 15:00 16:00 17:00 18:00 19:00 20:00 21:00
  • po 18.2.
    • Lekce
    • Sál RW
  • út 19.2.
    • Lekce
    • Sál RW
  • st 20.2.
    • Lekce
    • Sál RW
  • čt 21.2.
    • Lekce
    • Sál RW
  • 22.2.
    • Lekce
    • Sál RW
  • so 23.2.
    • Lekce
    • Sál RW
  • ne 24.2.
    • Lekce
    • Sál RW
Rezervovat
7:00
7:55
Kruhový trénink - REAXING - Patrik
Lekce
0 Kč /1 os.
Rezervovat
12:00
12:25
Břišní buchty - Dominik Š.
Lekce
0 Kč /1 os.
Rezervovat
15:00
15:25
Zdravá záda + CORE - Marek
Lekce
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
15:30
15:55
Zdravá záda + CORE - Marek
Lekce
6 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Funkční trénink - Eva
Lekce
12 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:55
Břicho, boky, zadek - Bára
Lekce
14 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
18:55
Total body workout - Kamila
Lekce
4 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
19:00
19:25
Břišní buchty - Kuba
Lekce
10 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
19:30
20:25
Kruhový trénink - Kuba
Lekce
6 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:30
8:25
Race Walker (pokročilí) - Ivet
Sál RW
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Race Walker (pokročilí) - Aneta
Sál RW
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:55
Race Walker (začátečníci) - Eva
Sál RW
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:30
8:25
Kruhový trénink - Dominik Š.
Lekce
6 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Cvičení s vlastní váhou - Ivet
Lekce
15 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
17:00
17:55
Kruhový trénink - Martin
Lekce
12 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
18:00
18:55
BodyPump - Kuba
Lekce
10 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
19:00
19:55
Funkční trénink - Kuba
Lekce
10 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Race Walker (pokročilí) - Kamila
Sál RW
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
6:30
7:25
PilaKalaJóga - Petra
Lekce
5 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:30
7:55
Pevný zadek - Barča
Lekce
13 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
12:00
12:25
Posilování středu těla - Marek
Lekce
13 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Problem zones - Marek
Lekce
14 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
17:30
18:25
Zdravá záda + CORE - Juraj
Lekce
9 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
18:30
19:25
BodyPump - Bára
Lekce
8 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
19:30
20:25
Břišní buchty + TRX - Martin
Lekce
2 / 8
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:30
8:25
Race Walker (začátečníci) - Zuzka
Sál RW
9 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Race Walker (pokročilí) - Kamila
Sál RW
6 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:00
7:55
Kruhový trénink - Marek
Lekce
8 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
15:00
15:25
Tabata Workout - Eva
Lekce
12 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
15:30
15:55
Břišní buchty - Eva
Lekce
8 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
WorkoutStep - Bára
Lekce
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
19:00
19:55
Full body workout - Juraj
Lekce
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
15:00
15:55
Kruhový trénink na posilovacích strojích - Marek
Sál RW
3 / 5
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Race Walker (pokročilí) - Ivet
Sál RW
6 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
6:30
7:25
PilaKalaJóga - Petra
Lekce
11 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:30
8:15
Pevný zadek - Barča
Lekce
13 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
12:00
12:25
Břišní buchty - Dominik Š.
Lekce
11 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
15:00
15:55
Břišní buchty + TRX - Martin
Lekce
4 / 8
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Kruhový trénink - Martin
Lekce
15 / 15
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
7:00
7:55
Race Walker (začátečníci) - Zuzka
Sál RW
10 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.
Rezervovat
16:00
16:55
Race Walker (pokročilí) - Aneta
Sál RW
7 / 10
volných míst
0 Kč /1 os.